Sıvı Kolajen Takviyesi CB - 1000 - CollagenButton Sıvı Kolajen Takviyesi

CB - 1000 - CollagenButton Sıvı Kolajen Takviyesi (10x50 ml)

Sadece
290.00 TL

Stok Durumu:
Stoklarımızda

B2CMD olarak zamanı durdurmanın, her geçen gün daha çok önem kazandığının farkındayız. Bu yüzden AR-GE departmanımız Dünyanın konusunda uzman,  en iyi Laboratuvarlarıyla birlikte çalışarak, zamanın üzerimizde daha az söz sahibi olabilmesi, bedenimizde daha az iz bırakması için çalışmalarına son hız devam etmektedir. Bugüne kadar B2CMD markası ile çıkartılan yüzlerce cilt bakım ürünümüzün kalitesi ve gözle görülür sonuçları %100 müşteri memnuniyeti ile bunun en büyük kanıtıdır. Takviye edici gıda üreticileri içerisinde Dünyanın en büyükleri arasında yer alan Amerikan TCI BIOTECH LLC. Gurubu ile B2CMD Laboratuvarlarının yaklaşık 1,5 yıl süren ortak çalışmaları sonucunda, yine Dünyanın en iyi ve en güvenilir klinik raporlarına sahip Alman VERISOL Kolajen Peptidleri kullanılarak,  B2CMD CollagenButton likit kolajenimiz üretilmiş ve ithal edilmiştir.
 
B2CMD markasının kalitesini yansıtan bu ürünümüzde kullanılan içerik çeşitliliği ve oranların yüksekliği yine Dünyada ilk ve tektir.
 
Kolajenimiz Helal Sertifikasına sahip Alman Gelita® VERISOL firması tarafından üretilen 6.000mg tip 1 ve tip 3 kolajen peptidi içerir. Molekül ağırlığı 2.000 Daltondur, bu da hızlı emilimi sağlar. Şeker içermez, 50ml’lik tek kullanım içerisinde 23 Kalori mevcuttur.
 


3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...